Sakarya KYK Arif Nihat ASYA Kız Öğrenci Yurdu
icon

Hakkında

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde bulunan Sakarya KYK Arif Nihat ASYA Kız Öğrenci Yurdu kampüse yakınlığı ve Sapanca Manzarası ile birçok öğrencinin hayır diyemeyeceği bir devlet yurdu olarak karşımıza çıkıyor.

Esentepe Kampüsünün girişinde bulunan yurt ile Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü arasında yürüyerek ortalama 15 dakikalık, minibüs ile de 4 dakikalık bir yol bulunmaktadır.

Sapanca manzarası ile öğrencilerini karşılayan Sakarya KYK Arif Nihat ASYA Kız Öğrenci Yurdu son yıllarda yapımı tamamlanan, Güvenlik ve Konfor noktasında ciddi adımların atıldığı bir yurttur.

Tek bina yapısı yerine birden fazla bina ile Apart Daire mantığında hizmet sunan yurt bu sayede çok daha verimli bir şekilde öğrencilere hizmet sunabilmektedir.

 

Sakarya KYK Arif Nihat ASYA Kız Öğrenci Yurdu Ulaşım

Yurt direkt olarak Üniversite Yolu üzerinde olduğu için şehrin herhangi bir noktasında Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsüne yol alan bir toplu taşıma aracı ile rahatlıkla yurda ulaşabilirsiniz.

Araç ile ulaşım için alt kısımda bulunan Harita ile yol yardımı alabilir, Telefon Numaraları ile de irtibata geçebilirsiniz.

Bina Özellikleri

Çamaşır Odası
Etüt Odası
Hobi ve Oyun Odası
Kafeterya
Spor Salonu
Ütü Odası

Oda Özellikleri

Çalışma Masası
Kişisel Dolap
Sınırsız İnternet
TV ve Uydu Yayını

Hizmetler

24 Saat Güvenlik
Akşam Yemeği
Günlük Temizlik
Haftalık Temizlik
Kamera Sistemi
Sabah Kahvaltısı

Çevre

Alışveriş Merkezi
Kafeterya
Park
Restaurant

Videolar


Firma henüz video eklememiş.

Yakın Üniversiteler

Üniversiteler

  • Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
  • Sakarya Üniversitesi

Aylık Ziyaret

0 Yorumlar


    Firma için henüz yorum yapılmamış.